Sztafeta mężczyzn, PŚ: Anterselwa - 21.01.2017

Miejsce Zespół Punkty
1.   Niemcy 0+7 1:13:57.2
Erik Lesser » Benedikt Doll » Arnd Peiffer » Simon Schempp »
60
2.   Norwegia 0+9 0.1
Lars Helge Birkeland » Henrik Labee-Lund » Johannes Thingnes Boe » Emil Hegle Svendsen »
54
3.   Rosja 0+9 33.6
Maksim Cwietkow » Jewgienij Garaniczew » Dmitrij Małyszko » Anton Babikow »
48
4.   Ukraina 0+5 46.7
Artem Pryma » Serhij Semenow » Władimir Semakow » Dmytro Pidruczny »
43
5.   Austria 0+8 49.2
Daniel Mesotitsch » Julian Eberhard » Lorenz Waeger » Dominik Landertinger »
40
6.   USA 0+10 1:04.9
Lowell Bailey » Leif Nordgren » Tim Burke » Sean Doherty »
38
7.   Francja 1+14 1:34.7
Simon Fourcade » Fabien Claude » Simon Desthieux » Quentin Fillon Maillet »
36
8.   Szwajcaria 1+12 1:48.6
Jeremy Finello » Serafin Wiestner » Mario Dolder » Benjamin Weger »
34
9.   Szwecja 0+9 1:50.4
Peppe Femling » Jesper Nelin » Sebastian Samuelsson » Fredrik Lindstroem »
32
10.   Włochy 1+10 2:57.1
Dominik Windisch » Giuseppe Montello » Rudy Zini » Thomas Bormolini »
31
11.   Bułgaria 0+9 3:15.8
Krasimir Anew » Anton Sinapow » Dimitar Gerdzikow » Władimir Ilijew »
30
12.   Kazachstan 0+9 3:41.9
Jan Sawicki » Wasilij Podkorytow » Anton Pantow » Maksim Braun »
29
13.   Czechy 2+11 4:01.7
Ondrej Morawec » Adam Vaclavik » Michal Slesingr » Michal Krcmar »
28
14.   Słowenia 1+7 4:03.5
Miha Dovzan » Klemen Bauer » Lenart Oblak » Mitja Drinovec »
27
15.   Słowacja 1+14 4:05.0
Matej Kazar » Martin Otcenas » Tomas Hasilla » Michal Sima »
26
16.   Kanada 2+11 4:13.8
Christian Gow » Scott Gow » Macx Davies » Brendan Green »
25
17.   Białoruś 1+13 4:27.8
Sergiej Boczarnikow » Maksim Varabei » Dymitrij Abaszew » Władimir Czepelin »
24
18.   Estonia 2+13 4:34.1
Rene Zahkna » Kauri Koiv » Kalev Ermits » Roland Lessing »
23
19.   Finlandia 1+10 5:54.0
Olli Hiidensalo » Mikko Loukkaanhuhta » Tero Seppaelae » Tuomas Gronman »
22
20.   Polska 1+11 LAP
Łukasz Szczurek » Grzegorz Guzik » Mateusz Janik » Rafał Penar »
21
21.   Litwa 3+16 LAP
Tomas Kaukenas » Vitautas Strolia » Karol Dombrowski » Rokas Suslawicius »
20
22.   Japonia 0+11 LAP
Mikito Tachizaki » Tsukasa Kobonoki » Kosuke Ozaki » Junji Nagai »
19
23.   Rumunia 3+12 LAP
George Buta » Marius Ungureanu » Cornel Puchianu » Remus Faur »
18
24.   Łotwa 2+8 LAP
Daumants Lusa » Ilmars Bricis » Aleksandrs Patrijuks » Roberts Slotins »
17
25.   Korea Południowa 1+6 LAP
Jong-Min Kim » In-bok Lee » Yonggyu Kim » Seonhoe Heo »
16