Nartorolkowe MP na żywo w internecie!

Po raz drugi w przeciągu miesiąca krajowa czołówka biathlonowa zawita do Dusznik-Zdroju po to by walczyć o medale mistrzostw kraju. Tym razem rywalizacja toczyć się będzie w biathlonie na nartorolkach. Transmisję z zawodów będzie można śledzić w internecie.

W programie zawodów tradycyjnie znalazły się sprint oraz bieg pościgowy. Oprócz najbardziej prestiżowej kategorii seniorów o medale powalczą również juniorzy, juniorzy młodsi oraz młodzicy. Ci ostatni zamiast biegu pościgowego powalczą w biegu indywidualnym. Początek zawodów każdorazowo o godzinie 10:00, najstarsze kategorie rywalizować będą popołudniu. W mistrzostwach zapowiadany jest start niemal całej krajowej czołówki.

Trasy nartolkowe w Dusznikach-Zdroju doskonale znane z licznych letnich zgrupowań w warunkach startowych przetestują podopieczne trenera Michaela Greisa z kadry seniorek, członkowie kadry seniorów trenera Andersa Bratliego, jak również zawodnicy i zawodniczki z kadry B trenera Adama Jakieły oraz kadry młodzieżowej prowadzonej przez trenerów Łukasza Słoninę i Rafała Lepela.

Nartorolkowe mistrzostwa Polski wracają do Dusznik-Zdroju po roku przerwy. We wrześniu 2019 podczas czempionatu w Czarnym Borze po komplety dwóch złotych medali sięgnęli Monika Hojnisz-Staręga oraz Grzegorz Guzik. Jak będzie tym razem? Zapraszamy do śledzenia transmisji na żywo z obu dni zawodów. Zarówno w sobotę, jak i niedzielę na Facebooku i YouTube planowana jest pięciogodzinna bezpośrednia relacja z Dusznik-Zdroju.

Przebieg weekendowych zmagań skomentują Sebastian Krystek oraz trener Adam Kołodziejczyk, transmisję jak zwykle wzbogacą liczne rozmowy z bohaterami sportowej rywalizacji.